fbpx

Náš salón sleduje aktuálne trendy a týmto smerom sa uberáme. V ponuke máme krásne šaty v štýle boho, šaty posiate čipkou, šaty ľahulinké ako pre vílu ale aj jednoduché elegantné modely. Naše šaty sú pre moderné nevesty, ktoré idú s dobou.

Ceny požičovného

Požičovné šiat zahŕňa požičanie samotných šiat, úpravy na mieru a profesionálne čistenie. Ceny sa pri jednotlivých modeloch líšia, závisia od značky a materiálu. Pri svadobných šatách sa pohybujú v rozmedzí 350€ až 690€. Pri spoločenských medzi 70€ až 100€. 

Šaty na predaj

V prípade záujmu vám v našom salóne ponúkame okrem zapožičania aj možnosť si šaty zakúpiť. Tá platí pre svadobné aj spoločenské šaty.

 

Objednávka z katalógu

Ak by ste si z našej ponuky šiat, ktoré máme v salóne nevybrali, ponúkame vám ďalšiu možnosť - objednanie z katalógu. Môže sa stať, že u nás nájdete svoje vysnené šaty ale nesedí veľkosť, farba alebo ich jednoducho nemáme práve v salóne. My vám ich objednáme. Čaká sa na ne 3-4 mesiace. Preto je lepšie navštíviť náš salón s predstihom a nenechávať si hľadanie tých pravých na poslednú chvíľu. Šaty na objednávku sú výhradne na predaj.

Úprava na mieru

Ak by ste si z našich šiat vybrali, no nesedí vám veľkosť, nemusíte sa báť. Šaty vám upravíme na mieru. Opäť ale platí, že si ich treba zajednať s dostatočným predstihom.

 

Príďte si k nám šaty vyskúšať. Aby ste mali pri skúške úplné súkromie, rezervujte si termín, prosím.

 

>> Informácie k rezerváciám tu <<

Svadobný salón  White Romance Piešťany

Homepage      Naše šaty      Doplnky    Rezervácie      O nás      Kontakt

E-mail:    whiteromance0@gmail.com
Telefón:    +421 911 877 888

Otváracie hodiny:

Po-Pi:  15:00 - 17:30
So:         9:00 - 12:00

Po dohode možnosť aj mimo otváracích hodín.