fbpx

Rezervujte si termín skúšky šiat

Viete ako spoznáte, ktoré šaty sú tie pravé? Budete sa v nich cítiť krásne a nebudete chcieť skúšať už žiadne iné. Neváhajte a zarezervujte si termín na vyskúšanie svojich vysnených šiat.

Klasik

Počas tejto skúšky sa venujeme výhradne vám. Vyskúšate si šaty, ktoré sa vám páčia a poradíme vám najvhodnejšie modely k vašej postave. Káva pre vás a váš doprovod. Skúška trvá maximálne 60 minút, je spoplatnená sumou 10€.

Wow-Day

Počas Wow-Day máte salón pre seba a vašich hostí. K tejto skúške patrí vychladená flaša sektu, káva pre vás a váš doprovod, banketky zákusky alebo cheesecake.

Doprovod má k dispozícii čísla, s ktorými môžu hodnotiť, ktoré šaty sa im na vás páčia a rôzne rekvizity pre zábavu. Urobíme vám spoločné fotky z Woow-Day na pamiatku.

Skúška trvá 90 – 120 minút a je spoplatnená sumou 50€. Pokiaľ si u nás nevesta šaty zarezervuje a zloží zálohu, tento poplatok neúčtujeme a Wow-Day má zadarmo.

Rezervovať termín skúšky je možné len telefonicky: +421 911 877 888

Ak už máte zarezervovaný termín skúšky, prosíme vás, príďte načas.
Skúška svadobných šiat je spoplatnená sumou 10€. V prípade rezervácie šiat sa tento poplatok neúčtuje.

Ako sa pripraviť

Ideálne žiadne alebo jemné líčenie bez rúžu, vhodné je prádlo telovej farby.

Poznámka: Na skúšky sa chodí nenalíčená, pretože sa skúša niekoľko šiat a ľahko sa šaty zašpinia od make-upu. Chránime šaty hlavne kvôli vám. Ďakujeme za pochopenie.

 

Koho vziať so sebou

Váš pocit zo skúšania svadobných šiat by mal byť príjemný. Priveďte si ľudí, ktorí vám poskytnú úprimný názor. Mamu, sestru, blízku priateľku – podobný vkus je výhodou. Doprovod si beriete so sebou pretože chcete počuť ich názor, no je to hlavne váš deň a váš pocit. To ako sa cítite vy je rozhodujúce.

Ak si beriete dieťa

Vieme, že prísť na skúšku bez dieťaťa sa niekedy naozaj nedá. Skúste nám však dať vedieť aspoň deň vopred, aby sme vám mohli v našom salóne vytvoriť čo najideálnejšie podmienky a nevesta si tak mohla v pokoji skúšať šaty.

Svadobný salón  White Romance Piešťany

Homepage      Naše šaty      Doplnky    Rezervácie      O nás      Kontakt

E-mail:    whiteromance0@gmail.com
Telefón:    +421 911 877 888

Otváracie hodiny:

Po-Pi:  15:00 - 17:30
So:         9:00 - 12:00

Po dohode možnosť aj mimo otváracích hodín.