fbpx

Svadobné šaty

Boho Bohemian zachytáva podstatu modernej, nespútanej nevesty. Jemné siluety a výrazná čipka vytvárajú dokonalý vzhľad pre nevestu, ktorá vie čo chce. Čipka, krištáliky a perličky vyzdvihujú detaily na šatách. Boho Bohemian je svadobný luxus.

Fatima

Tara

Xenia

Morena

Lucia

Ambrosia

Rosana

Sensivia

Severina

Caterina

Euphoria

Merry

Pippa

Trini

New

Kolekcia Romantic Fairy je svieža, jemná s výnimočnými detailami. Nevesta odetá v jednom z modelov z tejto kolekcie sa bude cítiť nadpozemsky krásne a zároveň veľmi súčasne. Ak chceš byť chic nevestou, neváhaj si zarezervovať svoj termín.

Allison

Flower

Temmy

Beatrice

Brooklyn

Alagama

Spekta

Lucy

Arabella

Spring

Andrea

Kolekcia Muse odkazuje na nevestu, ktorá oceňuje eleganciu, nadčasovosť, čisté línie a štýl. Predbieha trendy. Ocení ju nevesta, ktorá vie, že elegancia neodmysliteľne patrila k minulosti a prechádza do budúcnosti. V modeloch z tejto kolekcie budete na svojej svadbe očarujúco-príťažlivou nevestou.

Blair

Elsa

Fabia

Chloe

Holli

Iris

Madelaine

Nicole

New

Ceny požičovného

Požičovné svadobných šiat zahŕňa požičanie samotných šiat, úpravy na mieru a profesionálne čistenie. Ceny sa pri jednotlivých modeloch líšia, závisia od značky a materiálu. Pri svadobných šatách sa pohybujú v rozmedzí 350€ až 690€.

Šaty na predaj

V prípade záujmu vám v našom salóne ponúkame okrem zapožičania aj možnosť si šaty zakúpiť. Tá platí pre svadobné aj spoločenské šaty.

 

Objednávka z katalógu

Ak by ste si z našej ponuky šiat, ktoré máme v salóne nevybrali, ponúkame vám ďalšiu možnosť – objednanie z katalógu. Môže sa stať, že si v našom katalógu nájdete svoje vysnené svadobné šaty, no práve ich nemáme v salóne. My vám ich objednáme. Čaká sa na ne 3-4 mesiace. Preto je lepšie navštíviť náš salón s predstihom a nenechávať si hľadanie tých pravých na poslednú chvíľu. Šaty na objednávku sú výhradne na predaj.

Úprava na mieru

Ak by ste si z našich šiat vybrali, no nesedí vám veľkosť, nemusíte sa báť. Šaty vám upravíme na mieru. Opäť ale platí, že si ich treba zajednať s dostatočným predstihom.

 

Príďte si k nám šaty vyskúšať. Aby ste mali pri skúške úplné súkromie, rezervujte si termín, prosím.

 

>> Informácie k rezerváciám tu <<

Svadobný salón  White Romance Piešťany

Homepage      Naše šaty      Doplnky    Rezervácie      O nás      Kontakt

E-mail:    whiteromance0@gmail.com
Telefón:    +421 911 877 888

Otváracie hodiny:

Po-Pi:  15:00 - 17:30
So:         9:00 - 12:00

Po dohode možnosť aj mimo otváracích hodín.