fbpx

Svadobné šaty

Boho Bohemian zachytáva podstatu modernej, nespútanej nevesty. Jemné siluety a výrazná čipka vytvárajú dokonalý vzhľad pre nevestu, ktorá vie čo chce. Čipka, krištáliky a perličky vyzdvihujú detaily na šatách. Boho Bohemian je svadobný luxus.

Fatima

Tara

Xenia

Morena

Lucia

Ambrosia

Rosana

Sensivia

Severina

Caterina

Euphoria

Merry

Pippa

Trini

Madelaine 2

Kolekcia Romantic Fairy je svieža, jemná s výnimočnými detailami. Nevesta odetá v jednom z modelov z tejto kolekcie sa bude cítiť nadpozemsky krásne a zároveň veľmi súčasne. Ak chceš byť chic nevestou, neváhaj si zarezervovať svoj termín.

Allison

Flower

Temmy

Beatrice

Brooklyn

Alagama

Spekta

Lucy

Arabella

Spring

Andrea

Ariel – size 46

Magdalena – size 48

Timea

Kolekcia Muse odkazuje na nevestu, ktorá oceňuje eleganciu, nadčasovosť, čisté línie a štýl. Predbieha trendy. Ocení ju nevesta, ktorá vie, že elegancia neodmysliteľne patrila k minulosti a prechádza do budúcnosti. V modeloch z tejto kolekcie budete na svojej svadbe očarujúco-príťažlivou nevestou.

Blair

Elsa

Fabia

Chloe

Holli

Iris

Madelaine

Nicole

Ceny požičovného

Požičovné svadobných šiat zahŕňa požičanie samotných šiat, úpravy na mieru a profesionálne čistenie. Ceny sa pri jednotlivých modeloch líšia, závisia od značky a materiálu. Pri svadobných šatách sa pohybujú v rozmedzí 350€ až 690€.

Šaty na predaj

V prípade záujmu vám v našom salóne ponúkame okrem zapožičania aj možnosť si šaty zakúpiť. Tá platí pre svadobné aj spoločenské šaty.

 

Objednávka z katalógu

Ak by ste si z našej ponuky šiat, ktoré máme v salóne nevybrali, ponúkame vám ďalšiu možnosť – objednanie z katalógu. Môže sa stať, že si v našom katalógu nájdete svoje vysnené svadobné šaty, no práve ich nemáme v salóne. My vám ich objednáme. Čaká sa na ne 3-4 mesiace. Preto je lepšie navštíviť náš salón s predstihom a nenechávať si hľadanie tých pravých na poslednú chvíľu. Šaty na objednávku sú výhradne na predaj.

Úprava na mieru

Ak by ste si z našich šiat vybrali, no nesedí vám veľkosť, nemusíte sa báť. Šaty vám upravíme na mieru. Opäť ale platí, že si ich treba zajednať s dostatočným predstihom.

 

Príďte si k nám šaty vyskúšať. Aby ste mali pri skúške úplné súkromie, rezervujte si termín, prosím.

 

>> Informácie k rezerváciám tu <<

Svadobný salón  White Romance Piešťany

Homepage      Naše šaty      Doplnky    Rezervácie      O nás      Kontakt

E-mail:    whiteromance0@gmail.com
Telefón:    +421 911 877 888

Otváracie hodiny:

Po-Pi:  15:00 - 17:30
So:         9:00 - 12:00

Po dohode možnosť aj mimo otváracích hodín.